Kamczatka jest dla Ciebie, jeśli…

Być może to zestawienie przyda Ci się, jeśli rozważasz podróż na Kamczatkę. Wyprawa na Kamczatkę może być przygodą Twojego życia, ale może też okazać się prawdziwą udręką.

Jedź na Kamczatkę, jeśli:

…przygoda to część Twojego życia, pasja i zamiłowanie

Lubisz jej wszystkie konsekwencje i te pozytywne i te mniej optymistyczne. Nie straszne Ci niespodzianki i niezrealizowanie planu w 100 procentach.

…uwielbiasz przyrodę i poczucie wolności

To masz tu gwarantowane bez względu na wszystko. Nawet jeśli pogoda nie dopisze, nie jest w stanie odebrać Ci przestrzeni i oddechu, bezkresu i piękna, które zobaczysz.

…marzysz tak jak ja o misiach widzianych z bliska

Jak tylko dolecisz nad Jezioro Kurylskie — misie będą Ci jadły z ręki. Obiecuję, mi obiecano i tak też się stało.

…nie jesteś meteopatą

Pogoda nie ma dla Ciebie większego znaczenia. Nie śledzisz codziennie prognoz pogody, które i tak, jak się okazuje na miejscu, są zazwyczaj nic niewarte i nie ma co na nich polegać.

Nie ma na Kamczatce mowy o pogodzie na cały dzień. Można, a nawet trzeba zawęzić ją do godzin przedpołudniowych i popołudniowych. By sobie ułatwić, możesz polegać na helikopterach. Jeśli planują latać następnego dnia, pogoda będzie dobra. Jeśli loty są odwołane, to niestety nie ma co liczyć na dobrą pogodę.

…chcesz spędzić nieoczywiste wakacje

Takie inne od pozostałych, w mniej turystycznych rejonach. Przypomnieć sobie lata harcerskie, spanie pod namiotami, mycie zębów w górskim potoku. Podróż na Kamczatkę gwarantuje takie atrakcje.

…mówisz po rosyjsku

Jesteś jeszcze tym rocznikiem, który obowiązkowo w szkole podstawowej, a może i średniej uczył się języka rosyjskiego, masz okazję dowiedzieć się po co Ci to było. Nawet nie wiesz jak łatwo Ci będzie odnaleźć się w tym świecie znając rosyjskie litery i mogąc porozumieć się po rosyjsku.

…zachwyciły Cię zdjęcia

Przeglądając nasze zdjęcia i czytając relację z tegorocznej eskapady chociaż raz przyszło Ci na myśl, by do nas dołączyć i zobaczyć wszystkie te cuda na własne oczy, to podróż na Kamczatkę jest dla Ciebie!

Zapraszamy na powtórkę trasy w 2020 roku!


  • udostępnij:

One Comment Add yours

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *